AUTOCENTRUM OLOMOUC Příslušenství

Originální příslušenství našich značek. Najděte to správné příslušenství pro Váš vůz.

 • Originální příslušenství
  Příslušenství k vozu

  Balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -15%

  Pro model Leon Sportstourer se zvýhodněním -15%Balíček pro model Leon Sportstourer obsahuje:Příčníky, Sada gumových koberců (nelze použít pro motor eTSI), Plastová vložka do zavazadlového prostoru, pro dvojitou ložnou plochu, instalace v horní poloze (nelze použít pro motory TGI), Ochranná fólie na zadní nárazník Cena za kompletní balíček: 10 115 Kč (vč. DPH)Původní cena: 11 900 Kč

  Dozvědět se více
 • Originální příslušenství
  Příslušenství k vozu

  Katalog originálního příslušenství

  Každý produkt z řady Originální příslušenství Volkswagen® je vyvíjen souběžně s vozidlem a vyrábí se z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějších technologických procesů. Teprve po přísných bezpečnostních zkouškách, přesahujících zákonem předepsané standardy, najdete tyto originální produkty v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen®.Abyste byli spokojení a Váš Volkswagen zůstal vozem Volkswagen.

  Dozvědět se více
 • Dětské sedačky VW
  Příslušenství k vozu

  Dětské sedačky Volkswagen

  V originálních dětských sedačkách Volkswagen jsou děti v bezpečí.Chrání je nejen při zadním a čelním střetu, ale také při bočním nárazu. Splňují veškeré zákonné normy a požadavky. Kromě toho jsou dětské sedačky testovány našimi bezpečnostními experty v rámci procesu vývoje vozidla. Díky technologii ISOFIX je jejich montáž rychlá a snadná.Naše dětské sedačky, ve čtyřech velikostech, pro různé věkové skupiny, jsou navrženy tak, aby se v nich děti všech věkových kategorií, cítily naprosto pohodlně.

  Dozvědět se více

Najděte příslušenství
pro Váš vůz

Najděte to pravé příslušenství pro svůj vůz. Vylepšete své vozidlo pomocí příslušenství pro transport, ráfků, výrobků pro péči o vůz, cestovního příslušenství a dětských sedaček.

banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.