AUTOCENTRUM OLOMOUC CUPRA

Zažijte výkon na nejvyšší úrovni a staňte se součástí kmene CUPRA. Objevte svůj oblíbený model CUPRA.

 • CUPRA Raval
  Novinky CUPRA

  CUPRA odhaluje jméno svého městského elektromobilu na veletrhu Automobile Barcelona: CUPRA Raval

  CUPRA Raval, dříve prezentovaný jako CUPRA UrbanRebel, se bude vyrábět v Martorellu od roku 2025. CUPRA Raval je pozvánkou pro novou generaci, která hledá něco jiného: městský, rebelský a 100% elektrický vůz. CUPRA představila veřejnosti poprvé na veletrhu Automobile Barcelona modely CUPRA Tavascan a digitální předváděcí vůz CUPRA DarkRebel.

  Dozvědět se více
 • Financování CHYTŘE
  Nabídky a akce

  Seškrtejte si CHYTŘE splátky na minimum

  Úvěr s nízkými splátkami | Financujte vůz CHYTŘE (vwfs.cz) Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor. Abychom vám ještě více ulehčili rozhodování, k financování navíc získáte předplacený servis na 5 let zdarma, se kterým ušetříte na servisování vašeho vozu.

  Dozvědět se více
 • 1+1 Prohlídka zdarma
  Nabídky

  SERVISNÍ PROHLÍDKY

  Servisní prohlídky Vám kryjí náklady na jednotlivé servisní úkony bez omezení stáří vozidla. Jsou určeny pro vozy po již absolvované první servisní prohlídce (ojeté vozy). 

  Dozvědět se více
 • CUPRA MY CARD
  Nabídky

  MY CARD MOJE VÝHODY MŮJ SERVIS

  CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

  Dozvědět se více

CUPRA
Skladové vozy

CUPRA
Příslušenství

Hledáte vhodné příslušenství pro svého věrného společníka? Ať už se jedná o střešní box, dětskou sedačku nebo příslušenství CUPRA, určitě pro vás máme to pravé.

Najít příslušenství
banner img

CUPRA
Konfigurovat

Už jste našli svůj vysněný vůz značky CUPRA? Pak ho přizpůsobte Vašim potřebám a vytvořte si z něj svého osobního společníka. Konfigurátor CUPRA vám dává možnost sestavit si model podle vlastního výběru tak, abyste měli vše, co potřebujete, a ještě mnohem více.

Konfigurátor
banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.