AUTOCENTRUM OLOMOUC CUPRA

Zažijte výkon na nejvyšší úrovni a staňte se součástí kmene CUPRA. Objevte svůj oblíbený model CUPRA.

 • CUPRA Leon
  Novinky CUPRA

  CUPRA Leon již od 779 900 Kč

  ODVÁŽNÝ A NEOHROŽENÝ DESIGN.Ostřejší, dynamičtější linie vytvářejí nejúžasnější a nejsportovnější vzhled. Nová řada zážehových motorů zahrnuje jednotky s výkony od 110 kW (150 k) do 140 kW (190 k), které odpovídají většině modelové řady CUPRA Formentor.

  Dozvědět se více
 • SERVISNÍ BALÍČKY CUPRA
  Nabídky

  Servisní balíčky CUPRA - sleva 20 000 Kč

  Servisní balíčky CUPRA jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera CUPRA v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.Nyní vám nabízíme Servisní balíčky se zvýhodněním pro všechny modely CUPRA.  Můžete volit ze dvou variant:Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)Service Plus- nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch)A dále limit najetých kilometrů: 60 000 km /100 000 km /150 000 km

  Dozvědět se více
 • CUPRA MY CARD
  Nabídky

  MY CARD MOJE VÝHODY MŮJ SERVIS

  CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

  Dozvědět se více

CUPRA
Skladové vozy

CUPRA
Konfigurovat

Už jste našli svůj vysněný vůz značky CUPRA? Pak ho přizpůsobte Vašim potřebám a vytvořte si z něj svého osobního společníka. Konfigurátor CUPRA vám dává možnost sestavit si model podle vlastního výběru tak, abyste měli vše, co potřebujete, a ještě mnohem více.

Konfigurátor
banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.