AUTOCENTRUM OLOMOUC Nabídky

Všechny aktuální servisní nabídky a akce AUTOCENTRUM OLOMOUC najdete zde.

 • SERVISNÍ BALÍČKY CUPRA
  Nabídky

  Servisní balíčky CUPRA - sleva 20 000 Kč

  Servisní balíčky CUPRA jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera CUPRA v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.Nyní vám nabízíme Servisní balíčky se zvýhodněním pro všechny modely CUPRA.  Můžete volit ze dvou variant:Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)Service Plus- nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch)A dále limit najetých kilometrů: 60 000 km /100 000 km /150 000 km

  Dozvědět se více
 • CUPRA MY CARD
  Nabídky

  MY CARD MOJE VÝHODY MŮJ SERVIS

  CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

  Dozvědět se více

Naše aktuální
nabídky servisu a příslušenství

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.