AUTOCENTRUM OLOMOUC Nabídky a akce

Aktuální nabídky a akce AUTOCENTRUM OLOMOUC najdete zde.

 • Summer Edition
  Nabídky a akce 22.08.2023

  Summer Edition Výbava zdarma v hodnotě až 145 600 Kč

  T-Roc, Taigo a T-Cross.Nyní s nejžádanější výbavou zdarmaLimitovaná nabídka se vztahuje pouze na vybrané skladové vozyK dispozici u vybraných prodejců VolkswagenMožnost využít značkový operativní leasingServis na 5 let / 60 000 km zdarma (co nastane dříve) na všechny modely při využití značkového úvěru

 • 1+1 Prohlídka zdarma
  Nabídky 22.08.2023

  SERVISNÍ PROHLÍDKY

  Servisní prohlídky Vám kryjí náklady na jednotlivé servisní úkony bez omezení stáří vozidla. Jsou určeny pro vozy po již absolvované první servisní prohlídce (ojeté vozy). 

 • ID.3FL
  Nabídky a akce 22.08.2023

  Evoluce elektromobility Nové ID.3

  Nové ID.3 ztělesňuje další fázi vývoje elektromobility značky Volkswagen: Zvenčí se vyznačuje čistými liniemi, které mu dodávají ještě sofistikovanější vzhled, zatímco jeho interiér zaujme prémiovými materiály a celou řadou asistenčních systémů, které jsou již součástí sériové výbavy. Navíc nově nabízí rychlost nabíjení až 170 kW (ve variantě ID.3 Pro S). Tak vypadá čistě elektrická mobilita na špičkové úrovni.

 • Financování CHYTŘE
  Nabídky a akce 31.08.2023

  Seškrtejte si CHYTŘE splátky na minimum

  Úvěr s nízkými splátkami | Financujte vůz CHYTŘE (vwfs.cz) Financování CHYTŘE je nové výhodné financování, kde si splátky nastavíte podle své potřeby včetně kompletního pojištění. Na základě vaší volby počáteční splátky (akontace), délky smlouvy a poslední navýšené splátky si určíte ideální měsíční splátku tak, abyste si mohli pořídit vysněný vůz bez velkého zásahu do svých úspor. Abychom vám ještě více ulehčili rozhodování, k financování navíc získáte předplacený servis na 5 let zdarma, se kterým ušetříte na servisování vašeho vozu.

 • LOGO VWFS
  Nabídky a akce 31.08.2023

  FINANCOVÁNÍ VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES

  Pořiďte si vůz na úvěr CHYTŘE s nízkými splátkami a servisem zdarma

 • Logo VW
  Nabídky a akce 31.08.2023

  OPERATIVNÍ LEASING OD VWFS

  Nejrychlejší cesta k novému vozu. Výhody operativního leasingu: Flexibilita: Možnost pravidelně obnovovat vozový park.Nízká počáteční investice: Nemusíte kupovat vůz a financovat ho z vlastních prostředků.SERVIS a ZIMNÍ PNEU - sami se rozhodnete jestli chcete do nájmu započíst servis a zimní obutí

 • CUPRA MY CARD
  Nabídky 16.09.2022

  MY CARD MOJE VÝHODY MŮJ SERVIS

  CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.