AUTOCENTRUM OLOMOUC Nabídky a akce

Aktuální nabídky a akce AUTOCENTRUM OLOMOUC najdete zde.

 • Úvěr s bonusem
  Nabídky a akce 09.11.2022

  Zvýhodnění na nové vozy až 40 000Kč

  Pořiďte si nový vůz Volkswagen a využijte nabídku Úvěr CHYTŘE s bonusem.Zvýhodnění až 40 000 Kč na cenu vozu a Servis na 5 let navíc. Akce se vztahuje na nově objednané i skladové vozy Volkswagen a platí do odvolání. 

 • Akční balíček Taigo
  Nabídky a akce 24.10.2022

  Vylepšete si své Taigo

  Akční balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -20 %. Pořiďte si sadu gumových koberců, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, ochrannou fólii na zadní nákladovou hranu či škrabku na led s teleskopickou násadou.

 • Akční balíček T-Cross
  Nabídky a akce 24.10.2022

  Vylepšete si svůj T-Cross

  Akční balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -20 %. Pořiďte si sadu gumových koberců, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, ochrannou fólii na zadní nákladovou hranu či škrabku na led s teleskopickou násadou.

 • SERVISNÍ BALÍČKY CUPRA
  Nabídky 10.10.2022

  Servisní balíčky CUPRA - sleva 20 000 Kč

  Servisní balíčky CUPRA jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony po dobu 5 let nebo zvolený počet kilometrů. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera CUPRA v České republice. Službu spravuje Volkswagen Financial Services.Nyní vám nabízíme Servisní balíčky se zvýhodněním pro všechny modely CUPRA.  Můžete volit ze dvou variant:Service - zahrnuje servisní úkony předepsané výrobcem (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček, palivového filtru...)Service Plus- nad rámec služeb "Service" zahrnuje výměnu dílů, které podléhají opotřebení (např. brzdové kotouče a destičky, stěrače, rozvodový řemen...). Kryty jsou také úkony vedoucí k zajištění provozuschopnosti vozidla (vč. nahodilých poruch)A dále limit najetých kilometrů: 60 000 km /100 000 km /150 000 km

 • CUPRA MY CARD
  Nabídky 16.09.2022

  MY CARD MOJE VÝHODY MŮJ SERVIS

  CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody.Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 • Zvýhodnění pro kurýr
  Nabídky a akce 16.09.2022

  Mimořádná nabídka pro kurýry a dopravce

  Volkswagen Crafterse zvýhodněním až 22%*.Náročná doba si žádá parťáka, co hodně vydrží a práce s ním Vás bude bavit. A proto všem kurýrům a dopravcům nyní nabízíme nový Volkswagen Crafter s mimořádným zvýhodněním až 22%.

 • skladové vozy volkswagen
  Ihned dostupné vozy 16.09.2022

  Skladové vozy Volkswagen

  Ihned dostupné vozy Volkswagen. Kontaktujte prodejce a nechte si připravit nabídku ještě dnes.

 • Originální příslušenství
  Příslušenství k vozu 16.09.2022

  Balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -15%

  Pro model Leon Sportstourer se zvýhodněním -15%Balíček pro model Leon Sportstourer obsahuje:Příčníky, Sada gumových koberců (nelze použít pro motor eTSI), Plastová vložka do zavazadlového prostoru, pro dvojitou ložnou plochu, instalace v horní poloze (nelze použít pro motory TGI), Ochranná fólie na zadní nárazník Cena za kompletní balíček: 10 115 Kč (vč. DPH)Původní cena: 11 900 Kč

 • Originální příslušenství
  Příslušenství k vozu 16.09.2022

  Katalog originálního příslušenství

  Každý produkt z řady Originální příslušenství Volkswagen® je vyvíjen souběžně s vozidlem a vyrábí se z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějších technologických procesů. Teprve po přísných bezpečnostních zkouškách, přesahujících zákonem předepsané standardy, najdete tyto originální produkty v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen®.Abyste byli spokojení a Váš Volkswagen zůstal vozem Volkswagen.

 • Dětské sedačky VW
  Příslušenství k vozu 16.09.2022

  Dětské sedačky Volkswagen

  V originálních dětských sedačkách Volkswagen jsou děti v bezpečí.Chrání je nejen při zadním a čelním střetu, ale také při bočním nárazu. Splňují veškeré zákonné normy a požadavky. Kromě toho jsou dětské sedačky testovány našimi bezpečnostními experty v rámci procesu vývoje vozidla. Díky technologii ISOFIX je jejich montáž rychlá a snadná.Naše dětské sedačky, ve čtyřech velikostech, pro různé věkové skupiny, jsou navrženy tak, aby se v nich děti všech věkových kategorií, cítily naprosto pohodlně.

 • Akční zvýhodnění na vozy až 40 000 Kč
  Nabídky a akce 09.09.2022

  Akční zvýhodnění na nové vozy až 40 000 Kč

  Úvěr s bonusem - Při financování vozu úvěrem CHYTŘE od Volkswagen Financial Services získáte okamžité cenové zvýhodnění až 40 000 Kč (dle modelu) a Servis na 5 let / 60 000 km.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.