AUTOCENTRUM OLOMOUC Novinky

Aktuální novinky z AUTOCENTRUM OLOMOUC najdete zde.

 • Jste připraveni na zimu?
  Nás sortiment ojetých vozů 14.11.2022

  Jste připraveni na zimu?

  Vyberte si ze široké nabídky prověřených vozů z naší nabídky s pohonem čtyř kol. Ať Vás zima nezaskočí.

 • ID.SPACE VIZZION
  Novinky Volkswagen 09.11.2022

  Česká premiéra konceptu elektrického kombi

  Vůbec poprvé se v Česku představí koncept  elektrického kombi ID. SPACE VIZZION. Mimořádně působivé jsou jeho aerodynamické tvary, díky nimž je hodnota součinitele odporu vzduchu cw pouhých 0,24 a dojezdová vzdálenost dosahuje až 590 kilometrů. Využijte jedinečné příležitosti a přijďte si ho prohlédnout na letošní e-SALON

 • Unikátní ve své třídě: nový ID. Buzzimpresses s inovativními asistenčními systémy řidiče
  Novinky Volkswagen 07.11.2022

  Unikátní ve své třídě: nový ID. Buzzimpresses s inovativními asistenčními systémy řidiče

  "V modelu ID. Buzz se ikonický design setkává s inovativními technologiemi, což se odráží v nových komfortních a asistenčních systémech. Činíme další krok vpřed na cestě k vysoce automatizované jízdě s využitím údajů z roje v nejnovějším systému Travel Assist," vysvětluje Kai Grünitz, člen představenstva značky Volkswagen, odpovědný za vývoj. "To je v souladu se závazkem značky Volkswagen nabízet prémiovou techniku a inovace v co největším počtu modelů. "Volkswagen využívá v ID. Buzz plně integrované asistenční systémy nejnovější generace. Volitelně dostupný Travel Assist s údaji o rojích3/4a parkovacího asistenta Plus s paměťovou funkcí3jsou toho dokonalým příkladem. Tyto systémy lze volitelně objednat i pro všechny ostatní nově vyráběné modely ID. od ID.3 a ID.4 až po ID.5

 • Bezpečnost na prvním místě
  Technická novinka 23.10.2022

  Bezpečnost na prvním místě: Volkswagen pokračuje ve vylepšování svého již úspěšného modelu Golf

  Volkswagen opět získal pět hvězdiček za Golf v bezpečnostním testu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme). Evropský orgán na ochranu spotřebitele udělil ve všech zkoumaných oblastech velmi vysoké hodnocení. Kompaktní model Volkswagen byl obzvláště působivý, pokud jde o bezpečnost dospělých cestujících, dětí a zranitelných účastníků silničního provozu, stejně jako o asistenční systémy. Součástí standardní výbavy je nyní také středový airbag pro přední sedadla. Nejnovější Golf je tak vybaven komplexní bezpečnostní koncepcí, která vyhovuje novému, přísnějšímu testovacímu postupu. Golf jako takový zůstává mezi nejlepšími ve své třídě.

 • SEAT Ibiza, Arona
  Bezpečnost 23.10.2022

  NOVÝ SEAT IBIZA A NOVÝ SEAT ARONA ZÍSKALY 5 HVĚZDIČEK V PŘÍSNĚJŠÍM HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI EURO NCAP

  Nový SEAT Ibiza a nový SEAT Arona si udržely své bezchybné 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP, pět let poté, co poprvé dosáhly tohoto působivého cíle. Toto uznání je ještě působivější vzhledem k tomu, jak náročný byl proces testování Euro NCAP v posledních letech.

 • CUPRA Leon
  Novinky CUPRA 23.10.2022

  CUPRA Leon již od 779 900 Kč

  ODVÁŽNÝ A NEOHROŽENÝ DESIGN.Ostřejší, dynamičtější linie vytvářejí nejúžasnější a nejsportovnější vzhled. Nová řada zážehových motorů zahrnuje jednotky s výkony od 110 kW (150 k) do 140 kW (190 k), které odpovídají většině modelové řady CUPRA Formentor.

 • MyCard2
  SERVISNÍ NOVINKY 26.10.2022

  MyCard: moje výhody, můj servis.

  Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen, SEAT a CUPRA mají nyní skvělou příležitost získat servisní kartu MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 • ŠKODA Challenge 2019
  NOVINKY PRODEJCE 22.01.2020

  Úspěch AUTOCENTRA OLOMOUC v soutěži ŠKODA Challenge 2019

  V národním finále ŠKODA Challenge 2019 získal 2. místo v kategorii "diagnostický technik" Michal Psota z AUTOCENTRA Olomouc.

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.