AUTOCENTRUM OLOMOUC Volkswagen

Hledáte svůj vysněný vůz? Pak je pro vás Volkswagen tou pravou značkou. Vyberte si z nabídky skladových vozů nebo si nakonfigurujte svůj vysněný model zcela podle svých představ.

 • ID.SPACE VIZZION
  Novinky Volkswagen

  Česká premiéra konceptu elektrického kombi

  Vůbec poprvé se v Česku představí koncept  elektrického kombi ID. SPACE VIZZION. Mimořádně působivé jsou jeho aerodynamické tvary, díky nimž je hodnota součinitele odporu vzduchu cw pouhých 0,24 a dojezdová vzdálenost dosahuje až 590 kilometrů. Využijte jedinečné příležitosti a přijďte si ho prohlédnout na letošní e-SALON

  Dozvědět se více
 • Unikátní ve své třídě: nový ID. Buzzimpresses s inovativními asistenčními systémy řidiče
  Novinky Volkswagen

  Unikátní ve své třídě: nový ID. Buzzimpresses s inovativními asistenčními systémy řidiče

  "V modelu ID. Buzz se ikonický design setkává s inovativními technologiemi, což se odráží v nových komfortních a asistenčních systémech. Činíme další krok vpřed na cestě k vysoce automatizované jízdě s využitím údajů z roje v nejnovějším systému Travel Assist," vysvětluje Kai Grünitz, člen představenstva značky Volkswagen, odpovědný za vývoj. "To je v souladu se závazkem značky Volkswagen nabízet prémiovou techniku a inovace v co největším počtu modelů. "Volkswagen využívá v ID. Buzz plně integrované asistenční systémy nejnovější generace. Volitelně dostupný Travel Assist s údaji o rojích3/4a parkovacího asistenta Plus s paměťovou funkcí3jsou toho dokonalým příkladem. Tyto systémy lze volitelně objednat i pro všechny ostatní nově vyráběné modely ID. od ID.3 a ID.4 až po ID.5

  Dozvědět se více
 • Bezpečnost na prvním místě
  Technická novinka

  Bezpečnost na prvním místě: Volkswagen pokračuje ve vylepšování svého již úspěšného modelu Golf

  Volkswagen opět získal pět hvězdiček za Golf v bezpečnostním testu Euro NCAP (European New Car Assessment Programme). Evropský orgán na ochranu spotřebitele udělil ve všech zkoumaných oblastech velmi vysoké hodnocení. Kompaktní model Volkswagen byl obzvláště působivý, pokud jde o bezpečnost dospělých cestujících, dětí a zranitelných účastníků silničního provozu, stejně jako o asistenční systémy. Součástí standardní výbavy je nyní také středový airbag pro přední sedadla. Nejnovější Golf je tak vybaven komplexní bezpečnostní koncepcí, která vyhovuje novému, přísnějšímu testovacímu postupu. Golf jako takový zůstává mezi nejlepšími ve své třídě.

  Dozvědět se více
 • Úvěr s bonusem
  Nabídky a akce

  Zvýhodnění na nové vozy až 40 000Kč

  Pořiďte si nový vůz Volkswagen a využijte nabídku Úvěr CHYTŘE s bonusem.Zvýhodnění až 40 000 Kč na cenu vozu a Servis na 5 let navíc. Akce se vztahuje na nově objednané i skladové vozy Volkswagen a platí do odvolání. 

  Dozvědět se více
 • Akční balíček Taigo
  Nabídky a akce

  Vylepšete si své Taigo

  Akční balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -20 %. Pořiďte si sadu gumových koberců, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, ochrannou fólii na zadní nákladovou hranu či škrabku na led s teleskopickou násadou.

  Dozvědět se více
 • Akční balíček T-Cross
  Nabídky a akce

  Vylepšete si svůj T-Cross

  Akční balíček originálního příslušenství se zvýhodněním -20 %. Pořiďte si sadu gumových koberců, plastovou vložku do zavazadlového prostoru, ochrannou fólii na zadní nákladovou hranu či škrabku na led s teleskopickou násadou.

  Dozvědět se více
 • skladové vozy volkswagen
  Ihned dostupné vozy

  Skladové vozy Volkswagen

  Ihned dostupné vozy Volkswagen. Kontaktujte prodejce a nechte si připravit nabídku ještě dnes.

  Dozvědět se více
 • Originální příslušenství
  Příslušenství k vozu

  Katalog originálního příslušenství

  Každý produkt z řady Originální příslušenství Volkswagen® je vyvíjen souběžně s vozidlem a vyrábí se z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějších technologických procesů. Teprve po přísných bezpečnostních zkouškách, přesahujících zákonem předepsané standardy, najdete tyto originální produkty v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen®.Abyste byli spokojení a Váš Volkswagen zůstal vozem Volkswagen.

  Dozvědět se více
 • Dětské sedačky VW
  Příslušenství k vozu

  Dětské sedačky Volkswagen

  V originálních dětských sedačkách Volkswagen jsou děti v bezpečí.Chrání je nejen při zadním a čelním střetu, ale také při bočním nárazu. Splňují veškeré zákonné normy a požadavky. Kromě toho jsou dětské sedačky testovány našimi bezpečnostními experty v rámci procesu vývoje vozidla. Díky technologii ISOFIX je jejich montáž rychlá a snadná.Naše dětské sedačky, ve čtyřech velikostech, pro různé věkové skupiny, jsou navrženy tak, aby se v nich děti všech věkových kategorií, cítily naprosto pohodlně.

  Dozvědět se více
 • Akční zvýhodnění na vozy až 40 000 Kč
  Nabídky a akce

  Akční zvýhodnění na nové vozy až 40 000 Kč

  Úvěr s bonusem - Při financování vozu úvěrem CHYTŘE od Volkswagen Financial Services získáte okamžité cenové zvýhodnění až 40 000 Kč (dle modelu) a Servis na 5 let / 60 000 km.

  Dozvědět se více

Volkswagen
Skladové vozy

Volkswagen
Příslušenství

Nemůžete mít vždycky všechno? My to vidíme úplně jinak: objevte všestranné příslušenství Volkswagen.

Najít příslušenství
banner img

Volkswagen
Konfigurovat

Volkswagen nabízí širokou paletu modelů, ze které si vyberete společníka pro každou životní situaci. Nakonfigurujte si nyní svůj vysněný model podle Vašich představ.

Konfigurátor
banner img

Přihlášení k odběru newsletteru

S naším zpravodajem budete pravidelně dostávat informace o našem autosalónu a výběr exkluzivních nabídek!

Vložené údaje nejsou platné. Prosíme zadejte je znovu.

Zvolte prosím oslovení

Při přihlášení k Newsletteru bohužel došlo k chybě. Prosím zopakujte jej znovu později.

checkbox_default

Děkujeme Vám!

Tímto jste se přihlásil(a) k odběru Newsletteru.

Brzy od nás dostanete e-mail s potvrzovacím odkazem. Prosíme klikněte na tento odkaz, aby vaše přihlášení proběhlo úspěšně.